53. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Fekvő nő, 1937
212

Czóbel Béla (1883-1976)

Fekvő nő, 1937

Olaj, vászon, 65,5x81 cm
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

97

Czóbel Béla (1883-1976)

Csendélet tállal

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
104

Czóbel Béla (1883-1976)

Kertrészlet

Kikiáltási ár: 260 000 Ft
138

Czóbel Béla (1883-1976)

Fiatal lány portréja

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
195

Czóbel Béla (1883-1976)

Férfiportré, 1935

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft