16. aukció
Thorma János (1870-1937) Fekvő nő
57

Thorma János (1870-1937)

Fekvő nő

Olaj, falemez, 60,5x75,5 cm
Jelezve jobbra lent: Thorma
Kikiáltási ár: 950 000 Ft

Hátoldalán felirat: Thorma Jánosnétől kapta Kutlán István Nagybányán 1938. VIII. 15-én