63. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Fekvő önarckép, 1967
169

Frank Frigyes (1890-1976)

Fekvő önarckép, 1967

Olaj, vászon, 80,5x101 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes 1967. I.; Jelezve a hátoldalon: Frank Frigyes Munkácsy I. díjas 1965 "Önarckép"; Pereházy Károlynak
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

83

Frank Frigyes (1890-1976)

Párizsi autóbusz, 1927

Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft