33. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Félakt
30

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Félakt

Olaj, papírlemez, 84x48 cm
Jelezve balra lent: Deák Ébner L.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft