63. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Félakt
149

Lotz Károly (1833-1904)

Félakt

Olaj, vászon, 80,5x64 cm
Jelezve balra lent: Lotz K.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft