20. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Félakt piros kendővel
139

Czóbel Béla (1883-1976)

Félakt piros kendővel

Olaj, vászon, 65x54 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft

Kiállítva: Czóbel Béla. Petit Palais Musée de’ Art Moderne, Genf, 1988.