29. aukció
Anna Margit (1913-1991) Félelem
49

Anna Margit (1913-1991)

Félelem

Olaj, vászon, 20x30 cm
Jelezve jobbra lent: AM., Jelezve hátoldalon: Anna Margit, Jelezve vakrámán: Félelem Anna Margit
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

6

Anna Margit (1913-1991)

Készülődés, 1959

Kikiáltási ár: 340 000 Ft
82

Anna Margit (1913-1991)

Masnis fej

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft