24. aukció
Bolmányi Ferenc (1904-1990) Félelem
212

Bolmányi Ferenc (1904-1990)

Félelem

Olaj, vászon, 81x63 cm
Jelezve jobbra lent: Bolmányi
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft