15. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Felesége arcképe, 1918
104

Kádár Béla (1877-1956)

Felesége arcképe, 1918

Olaj, karton, 69x50 cm
Jelezve jobbra fent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft

Kiállítva: Kádár Béla kiállítás, Mű-Terem Galéria, 2002. június 7. – július 13.

Reprodukálva: Gergely Mariann: Melankolikus utazás, Kádár Béla, Mű-Terem Galéria, 2002, 120. kép