9. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Feleségem gyümölcsnyakékkel, 1939
77

Vörös Géza (1897-1957)

Feleségem gyümölcsnyakékkel, 1939

Olaj, vászon, 60x35,5 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza, 39
Kikiáltási ár: 500 000 Ft