10. aukció
Holló László (1887-1976) Feleségem (Hrabéczy Anna), 1922
124

Holló László (1887-1976)

Feleségem (Hrabéczy Anna), 1922

Olaj, vászon, 67x38 cm
Jelezve jobbra lent: Holló L. 1922
Kikiáltási ár: 280 000 Ft