54. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Feleségem ibolyacsokorral, 1936
209

Vörös Géza (1897-1957)

Feleségem ibolyacsokorral, 1936

Olaj, vászon, 120,5x50 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza. 36.
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft