8. aukció
Thorma János (1870-1937) Feleségem kék ruhában
34

Thorma János (1870-1937)

Feleségem kék ruhában

Olaj, vászon, 75x60,5 cm
Jelezve balra lent: Thorma
Kikiáltási ár: 750 000 Ft