1. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Feleségem kis francia kalapban
22

Vörös Géza (1897-1957)

Feleségem kis francia kalapban

Olaj, vászon, 42x34 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 350 000 Ft

7

Vörös Géza (1897-1957)

Csendélet Buddhával

Kikiáltási ár: 450 000 Ft