20. aukció
Gedő Ilka (1921-1985) Feliratos kép, 1984
134

Gedő Ilka (1921-1985)

Feliratos kép, 1984

Olaj, papír vászonon, 46,5x51,5 cm
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft