8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Seres László (1945) Feljegyzés, 2011
87

Seres László (1945)

Feljegyzés, 2011

Olaj, vászon, 140 x 160 cm
Jelezve jobbra lent: Seres 2011
Jelezve hátoldalon: Seres László "Feljegyzés" olaj-vászon 140x160 cm 2011 Seres
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

– Seres László: Friss Művek. MissionArt Galéria, Budapest, 2011. május. 09. – 2011. június. 22.

a művész honlapján