19. aukció
Nádler Róbert (1858-1938) Felkai utca
193

Nádler Róbert (1858-1938)

Felkai utca

Olaj, vászon, 54x72,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nádler Róbert
Kikiáltási ár: 380 000 Ft

Kiállítva: Tavaszi tárlat. Műcsarnok, Budapest, 1918., katalógus: 182.