11. aukció
Fajó János (1937-2018) Félkör kompozíció, 1967
126

Fajó János (1937-2018)

Félkör kompozíció, 1967

Olaj, vászon, 50x60 cm
Jelezve jobbra lent: Fajó, hátoldalán: Fajó J. Félkör kompozíció 1967
Kikiáltási ár: 340 000 Ft