3. Grafikai aukció
Bortnyik Sándor (1893-1976) Felolvasás
80

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Felolvasás

Olaj, tempera, papír, 45 x 33 cm
Jelezve balra lent: Bortnyik
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft