57. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Felsőbánya, 1935
64

Kádár Géza (1878-1952)

Felsőbánya, 1935

Olaj, vászon, 90,5x101 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza 1935
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft