10. aukció
Papp Aurél (1879-1960) Felsőbánya, 1942
50

Papp Aurél (1879-1960)

Felsőbánya, 1942

Olaj, vászon, fán, 70,5x53,5 cm
Jelezve jobbra lent: Papp A. FB. 942
Kikiáltási ár: 360 000 Ft