15. aukció
Papp Aurél (1879-1960) Felsőbánya madártávlatból, 1942
72

Papp Aurél (1879-1960)

Felsőbánya madártávlatból, 1942

Olaj, vászon, fán, 73x79 cm
Jelezve jobbra lent: Papp A. FB 942
Kikiáltási ár: 260 000 Ft