9. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Felsőbányai híd
135

Boldizsár István (1897-1984)

Felsőbányai híd

Olaj, vászon, 57x71 cm
Jelezve balra lent: Boldizsár Nagybánya
Kikiáltási ár: 340 000 Ft