71. Aukció
Benkhard Ágost (1882-1961) Felsőbányai kert, 1946
82

Benkhard Ágost (1882-1961)

Felsőbányai kert, 1946

Olaj, vászon, 70 x 81 cm
Jelezve jobbra lent: Benkhard Ag. F. Bánya 1946
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

155

Benkhard Ágost (1882-1961)

Templomtér, 1923

Kikiáltási ár: 600 000 Ft