49. aukció
Abrudan, Petre (1907-1979) Felsőbányai részlet, 1936
39

Abrudan, Petre (1907-1979)

Felsőbányai részlet, 1936

Olaj, vászon, 54,5x65 cm
Jelezve jobbra lent: P. Abrudan 936
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 300 000 Ft