31. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Felsőbányai részlet, 1950
66

Nagy Oszkár (1883-1965)

Felsőbányai részlet, 1950

Olaj, vászon, 53x90 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár 950
Kikiáltási ár: 650 000 Ft