52. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Felsőbányai részlet, 1959
192

Nagy Oszkár (1883-1965)

Felsőbányai részlet, 1959

Olaj, vászon, 45x59,5 cm
Jelezve jobbra fent: Nagy Oszkár 959
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 800 000 Ft