71. Aukció
P. Kováts Ferenc (1911-1983) Felsőbányai táj
148

P. Kováts Ferenc (1911-1983)

Felsőbányai táj

Olaj, vászon, 65 x 80 cm
Jelezve jobbra lent: P. Kováts Ferenc
Jelezve hátoldalon: Festette: P. Kováts Ferenc
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft