5. aukció
Litteczky Endre (1880-1953) Felsőbányai utca
101

Litteczky Endre (1880-1953)

Felsőbányai utca

Olaj, vászon, 92x66 cm
Jelezve jobbra lent: Litteczky
Kikiáltási ár: 320 000 Ft