66. aukció (2021. június)
Nagy Oszkár (1883-1965) Felsőbányai utcarészlet, 1941
89

Nagy Oszkár (1883-1965)

Felsőbányai utcarészlet, 1941

Olaj, papírlemez, 64 x 32 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár 941
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 400 000 Ft