29. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Felsőbányai utcarészlet, 1950
117

Nagy Oszkár (1883-1965)

Felsőbányai utcarészlet, 1950

Olaj, vászon, kartonon, 45,5x91 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár 950
Kikiáltási ár: 650 000 Ft