Felszálló hangzat, 2014
Olaj, vászon, 125 x 63 cm
Jelezve jobbra lent: IKI
Jelezve hátoldalon: Ilona Keserü Ilona, 2014
Jelezve vakrámán: IK. 2014. 1494 Felszálló hangzat o.v. Keserü Ilona 2014. o.v. 125 x 63
Kikiáltási ár: 13 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 25 000 000 Ft