31. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Felszállott a szépségmadár, 1961
89

Bálint Endre (1914-1986)

Felszállott a szépségmadár, 1961

Olaj, fa, 18x61 cm
Jelezve hátoldalon: Bálint 1961 Párizs, jelezve középen lent: Felszállott a szépségmadár - minek akkor országhatár -sej haj döcög a batár - halasember temetésén nevet a tatár- Irja: B
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft