61. aukció
Pór Bertalan (1880-1964) Felvidéki család házak előtt, 1907
186

Pór Bertalan (1880-1964)

Felvidéki család házak előtt, 1907

Olaj, vászon, 71,5x84,5 cm
Jelezve balra lent: Pór B 1907.
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva :

¦ Pór Bertalan kiállítása. Könyves Kálmán Szalon, Budapest, 1911. katalógus: 22. vagy 34. számon