18. aukció
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Felvidéki táj
127

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Felvidéki táj

Olaj, vászon, 42,5x36,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szinyei
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft

Hátoldalán: Wolfner Gyula Úr tulajdona, vétetett a művésztől

Oeuvre jegyzék: 215., In: Szinyei Merse Anna: Szinyei Merse Pál élete és művészete, Magyar Nemzeti Galéria, Corvina Kiadó, 1990.

Kiállítva: Köztulajdonba vett műkincsek. Műcsarnok, 1919, katalógus: 48., 14. szám