48. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Felvillanó testek, 1971
78

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Felvillanó testek, 1971

Olaj, vászon, 90x80 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Tihamér 971 Hátoldalon felirat: Gyarmathy Tihamér 71/25 \\\\\\\\
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
•Gyarmathy Tihamér kiállítása, Universität, Stuttgart, 1972.
•Gyarmathy Tihamér kiállítása, Galerie L'Ecuyer, Brüsszel, 1973.
•Gyarmathy Tihamér kiállítása, Galerie Campo, Antwerpen, 1973.
•Gyarma