Fény egy forrásból, 1987
Olaj, vászon, 60, 5 x 50 cm
Hátoldalon autográf felirat: 87/6 1987 Gyarmathy Tihamér "Fény egy forrásból" Gyurinak barátsággal! 1992 Bp.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 200 000 - 3 000 000 Ft
Oeuvre-katalógus szám: 87/6