66. aukció (2021 kortárs)
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Fény egy forrásból, 1987
33

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Fény egy forrásból, 1987

Olaj, vászon, 60, 5 x 50 cm
Hátoldalon autográf felirat: 87/6 1987 Gyarmathy Tihamér "Fény egy forrásból" Gyurinak barátsággal! 1992 Bp.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 200 000 - 3 000 000 Ft

Oeuvre-katalógus szám: 87/6