10. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Fény és viszonylatok, 1984
196

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Fény és viszonylatok, 1984

Olaj, vászon, 80x90 cm
Jelezve hátoldalán: Gyarmathy Tihamér 984, 84/12.
Kikiáltási ár: 950 000 Ft