Gábor Áron (1954)
Fény labirintus I-II., 2014
Fény labirintus I., 2014
Olaj, vászon, 80 x 120 cm
Jelezve hátoldalon: Gábor Áron 2014
Vakrámán: Gábor Áron “Fény labirintus I.” 2014
Fény labirintus II., 2014
Olaj, vászon, 80 x 120 cm
Hátoldalon felirat: Gábor Áron “Fény labirintus II.” 2014