Kortárs aukció 2019
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Fény-tér, 1963
94

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Fény-tér, 1963

Olaj, farost, 40x50 cm
Jelezve balra fent: Gyarmathy 963; Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Tihamér
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

16

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Hullámritmus, 1964

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
89

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Hajnal a kertben, 1969

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft