18. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Fényárnyék Nagybányán, 1948
67

Nagy Oszkár (1883-1965)

Fényárnyék Nagybányán, 1948

Olaj, vászon, 66x83,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 948
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft