8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Konfár Gyula (1933-2008) Fények
94

Konfár Gyula (1933-2008)

Fények

Olaj, hullámkarton faroston, 110 x 80 cm
Jelezve hátoldalon: Konfar.
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft