61. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Fények a víz felett, 1935
191

Szőnyi István (1894-1960)

Fények a víz felett, 1935

Olaj, tempera, vászon, 70,5x98,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I 1935
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

119

Szőnyi István (1894-1960)

Tükröződés, 1938

Kikiáltási ár: 180 000 Ft