51. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Fények és árnyak, 1986
52

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Fények és árnyak, 1986

Olaj, vászon, 55x68 cm
Jelezve hátoldalon: 86/14 Gyarmathy Tihamér 986 \\\\
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 500 000 Ft

‣ korábban Deák Dénes gyűjteményében