Kortárs aukció
Bak Imre (1939-) Fényes 5, 1970
14

Bak Imre (1939-2022)

Fényes 5, 1970

Akril, vászon, 130x170 cm
Jelezve hátoldalon: Bak/70 Fényes 5. Bak/70
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft