60. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Fényháttér, 1984
163

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Fényháttér, 1984

Olaj, vászon, 70x80 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Tihamér 984 "Fényháttér" 84/46 60x80
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Kiállítva :

¦ Gyarmathy Tihamér kiállítása Kállay Ernő emlékére. Műcsarnok, Budapest, 1986. katalógus: szám nélkül

¦ Gyarmathy Tihamér kiállítása. Szentendrei Képtár, Szentendre, 1991. március 17. – április 28. katalógus: 72.