Kortárs aukció 2019
Lossonczy Tamás (1904-2009) Fényköltészet, 1947
14

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Fényköltészet, 1947

Olaj, vászon, 40,5x40 cm
Jelezve hátoldalon: Lossonczy Tamás 1947
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft

Lossonczy Tamás gyűjteményes kiállítása.

Képzőművészek Szabadszervezete, Budapest, 1948.

Lossonczy Tamás festőművész kiállítása.

Műcsarnok, Budapest,

1978. december 8. – 1979. január 7., katalógus: 17.

95

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Óra, 1963

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft