Kortárs aukció 2019
Lossonczy Tamás (1904-2009) Fényköszörű, 1946
7

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Fényköszörű, 1946

Olaj, vászon, 40x40 cm
Jelezve hátoldalon: Lossonczy Tamás 1946
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft

Lossonczy Tamás gyűjteményes kiállítása. Képzőművészek Szabadszervezete, Budapest, 1948 Lossonczy Tamás festőművész kiállítása. Műcsarnok, Budapest,  1978. december 8. – 1979. január 7., katalógus: 13.