51. aukció
Nagy István (1873-1937) Fenyőerdő, 1913
19

Nagy István (1873-1937)

Fenyőerdő, 1913

Olaj, papírlemez, 49x67,5 cm
Jelezve balra lent: Nagy István 1913
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft